Hotel Solaris Lupus
Hotel Solaris LupusOferujemy 34 miejsca noclegowe w wygodnych pokojach hotelowych.
Posiadamy 4 pokoje jednoosobowe oraz 15 pokoi dwuosobowych.
Dla Państwa komfortu i wygody wyposażyliśmy każdy pokój w TV - SAT
z pakietem popularnych programów polskich i zagranicznych, łazienkę z kabiną prysznicową, bezprzewodowe szybkie łącze internetowe oraz minibar.
Nasz hotel posiada pokoje przystosowane do przyjmowania osób niepełnosprawnych.
Sala Konferencyjna
Posiadamy w pełni wyposażoną i klimatyzowaną salę konferencyjną idealną do organizacji szkoleń, imprez integracyjnych oraz zjazdów. Sala wyposażona jest w urządzenia techniczne umożliwiające prowadzenie obrad oraz posiada doskonałą akustykę.
Wesela
Organizujemy weselaHotel Solaris Lupus to jedno z najlepszych miejsc do organizacji przyjęcia weselnego w okolicy. Wielu Gości zdecydowało się już na celebrowanie ważnych momentów w naszym hotelu. W ciągu kilku lat zorganizowaliśmy z powodzeniem małe przyjęcia oraz wielkie wesela.

Ten jedyny i wyjątkowy dzień w życiu każdej Pary zapada głęboko w pamięć, budząc głębokie emocje, nawet po wielu latach, do czego przyczyni się Hotel Solaris Lupus, jeśli tylko Państwo nam zaufają.
Region
Organizujemy wesela

Jeżeli pragniesz odpoczynku z dala od zgiełku wielkiego miasta i pragniesz odkryć piękno okolic Kalisza Pomorskiego, to powinieneś odwiedzić nasz hotel.

Miłośnicy wędkarstwa znajdą idelane miejsca do uprawiania swojego hobby, jeziora w Kaliszu Pomorskim i okolicach obfitują w dorodne okazy ryb.

Okoliczne lasy potrafia obdarować grzybiarzy bogatymi zbiorami borowików, podgrzybków, kurek...

© 2010 Hotel Solaris Lupus
ul. Wolności 38 78-540 Kalisz Pomorski